im. Polskich Olimpijczyków
w Krynicy - Zdroju

Aktualności    Nasze Miasto    Kontakt

Sugerowane przeglądarki: chrome, firefox.

Higiena szkolna

Symbole szkoły

Druki szkolne

Wynajem hali sportowej

Ekscytująca Noc Naukowców!

Weź ze sobą miłe słowo, weź ze sobą uśmiech!
Pod takim hasłem 21 listopada uczniowie grupy I świetlicy oraz klasy 4 świętowali
Międzynarodowy Dzień Życzliwości.
Akcję zorganizowała p. pedagog Renata Gniewek i wychowawczyni kl. 4 p. Joanna Bykowska. Ten wyjątkowy event miał na celu uświadomić uczniom, jak ważne na co dzień jest okazywanie sobie życzliwości i przyjaźni. Żółte baloniki z namalowanymi uśmiechniętymi buźkami stały się symbolem radości z przebywania z innymi, okazywania szacunku swojej koleżance, koledze, nauczycielowi, domownikom, ludziom spotykanym na ulicy. Kolorowe karteczki z miłymi cytatami, które losowali uczniowie miały im pokazać, że każdy człowiek jest ważny i przypominać, że każdy dzień powinien być naznaczony życzliwością do drugiego człowieka. Dzieci były ogromnie zaskoczone wydarzeniem. Radosne zaniosły do domów baloniki i karteczki, pamiętając, że uśmiech i dobre słowo dodaje chęci do życia..
Tekst i zdjęcia: Joanna Bykowska